O projektu

Projekt NejPrávník.cz. byl založen v roce 2012 s cílem usnadnit lidem a firmám cestu k relevantním právním službám a současně přinést advokátním kancelářím novou klientelu. 

Jako jediný privátní projekt v České republice zobrazuje a poskytuje informace o všech advokátech sdružených v České advokátní komoře. NejPrávník.cz umožnuje vyhledávat právní služby podle životních situací a problémů, nikoli pouze podle typu práva neboť pro běžné uživatele je komplikované zařadit svůj problém do konkrétní, oficiální právní oblasti. V databázi portálu Nej právník najdete více než 10 000 advokátních kanceláří.

 

Nejrozsáhlejší

Portál Nej Právník obsahuje více než 10 000 kontaktů a informací na všechny advokátní kanceláře registrované v Advokátní komoře České Republiky.

Nejdůvěryhodnější

Všechna data na portálu pochází z ověřených zdojů. Nedochází tedy k poskytování zavádějících údajů.

Nejkomplexnější

Portál poskytuje nejvíce informací o právních službách na jednom místě.

Nejpřívětivější

Vyhledávání právních služeb lze provést mimo jiné také podle životních situací. Stačí zadat problém do prvního řádku vyhledávače.

Nejpřehlednější

Celý katalog včetně výsledků hledání je logicky členěn podle krajů, okresů či regionů. Výsledky jsou dále řazeny abecedně. Předplacemé pozice se zobrazí výše.  Portál je optimalizován pro chytré telefony a tablety.